Об’єднання спеціалістів з Аюрведи NirogStreet, буде співпрацювати з Інститутом Інтегративної Медицини CSIR-Indian (IIIM) для проведення спільних досліджень лікарської марихуани в лікуванні болю. Метою досліджень є просування у лікуванні цукрового діабету, хвороби Альцгеймера, захворювань печінки, боротьбі з болем та розробка нутрицевтичних продуктів з використанням багатих біоресурсів Гімалаїв.

Спільна робота базується на рецептах класичних рослинних аюрведичних ліків, що згадуються у давніх аюрведичних текстах.

За словами засновника Рама Кумара, результати досліджень будуть розповсюджуватись  серед лікарів Аюрведи за допомогою онлайн-платформи та мобільних додатків.

CSIR у співпраці з компанією «Bombay Hemp«, розташованою в Мумбаї, провели вже два роки, збираючи «понад сотню поєднань каннабіса з різних частин Індії». Patanjali також зазначили, що в своєму дослідницькому центрі в Харидварі вони вивчають переваги використання в медицині ряду традиційних рослин, включаючи коноплі.

Заснований в 2016 році, проект NirogStreet хоче відновити довіру всього світу до практикуючих спеціалістів з аюрведи та аюрведичних ліків. Рам Кумар зазначає, що в партнерстві з CSIR-IIIM вони прагнуть досягти аюрведичного лікування заснованого на фактичних даних.

Розповідаючи про партнерство, Рам Кумар зазначає: «У сучасній системі охорони здоров’я знання західної медицини, яку підтримують ринкові сили, як і раніше користуються глобальним визнанням завдяки технологіям, інноваціям та науково обґрунтованому лікуванню. В той же час, аюрведа, яка є тисячолітньою індивідуальною дієвою і найбезпечнішою системою медицини, все ще чекає на приєднання до ліги найкращого сучасного медичного обслуговування».

Завдяки своєму технологічному втручанню, NirogStreet координує та розширює можливості лікарів, тісно співпрацюючи з міністерством AYUSH (Ayurveda, Yoga and Naturopathy, Unani, Siddha and Homoeopathy, India), регуляторами та дослідницькими організаціями. Лікарі, також, приймають участь в проведенні та оприлюдненні тематичних досліджень на онлайн-платформі, щоб обґрунтувати аюрведичне лікування з наукової точки зору, подібно до традиційної медицини.

В країні налічується понад 500 000 зареєстрованих практикуючих аюрведичних спеціалістів, крім того випускається щороку більше 21 000 спеціалістів з Аюрведи.

Колишній бізнес-лідер та технократ, який має досвід створення та розвитку компаній у секторі ІТ та медіа з широко розповсюдженими технологіями та бізнес-процесами, Рам Кумар вже два роки займається проектом NirogStreet. Також, він веде переговори з кількома японськими інвесторами для залучення додаткового фінансування.

Об’єм ринку аюрведичних ліків складає 3 мільярди доларів, і очікується, що протягом наступних 10 років він зросте до більш ніж 15 мільярдів.

Говорячи про недоліки бізнес-моделі, Рам Кумар зазначає: «Між екосистемою Аюрведи та традиційним ринком відсутній належний зв’язок. Лікарі не мають доступу до якісного навчання, досліджень та безперервної медичного удосконалення освіти (CME). Як для медицини — це дуже неорганізований сегмент з переривчастим ланцюгом постачань і безліччю неефективних ліків.

«Наша бізнес-модель фокусується на абонентній платі від лікарів у фриміум моделі,  лікарської електронної комерції B2B та створення основи для досліджень. Ми хочемо дати сучасну наукову оцінку різним аюрведичним лікарським засобам і зробити їх одним з домінуючих напрямів в медицині».

Наразі NirogStreet — це команда з 15 учасників, і Рам Кумар не вважає, що найбільша проблема для них — це конкуренція. «Найбільший виклик для нас — це те, що технологія є новою для традиційних практиків. Спочатку було складно переконати практикуючих лікарів старшого віку використовувати технології, проте згідно нашого досвіду, наполегливість та енергійність — це ключ до успіху. Створення об’єднання — важке завдання, однак, як тільки ми це зробимо, дороги назад вже не буде».

Джерело: YOURSTORY

Please follow and like us: